095 861 55 55
096 150 150 4
0

Який колір фарби підібрати для інтер'єру вашого будинку

Інтенсивний зелений, пастельний або сірий - це все не те! Обираючи колір для інтер'єру будинку, варто зосередитись на позачасовому білому. Цей колір завжди модний завдяки своїй універсальності і свіжості. Цей колір прекрасно доповнює різноманітні добавки, покращує пропорції інтер'єру. 

Світові експерти підкреслюють, що білий колір, як і раніше, є найбільш поширеним вибором в інтер'єрі!

Універсальність білого кольору в інтер'єрі

Раніше, стіни у будинках були покриті виключно білою фарбою. Тоді причиною була відсутність альтернатив або бажання. Ситуація почала змінюватися в дев'яностих роках, коли в Україні почали з'являтися фарби в інших тонах. Сьогодні мода для кожної кімнати в різному кольорі пройшла і тепер ми орієнтуємося на універсальність - класичний і елегантний дизайн в білому кольорі!
Білий прекрасно поєднується з іншими кольорами, починаючи від світлого до темного. Він прекрасно контрастує з добавками в більш сильних відтінках і підкреслює їх природну красу. Його популярність пов'язана також і з тим, що він адаптується до будь-якого стилю - мінімалізм, скандинавського, модерн або класичного.

На ринку є десятки відтінків білого кольору - яскраво-білий, кремовий, сіро-білий та безліч інших. Також в даний час фарби мають нову, покращену формулу. Тож ви зможете не лише покращити зовнішній вигляд стін, але й забезпечити довговічність цій красі.

Купити високоякісну білу фарбу для інтер'єру в інтернет-магазині «Фарбалак®» 

Інтернет-магазин «Фарбалак®» пропонує Вашій увазі широкий асортимент фарб для інтер'єру у білих та інших тонах від кращих світових виробників: AkzoNobel, Eskaro, Sadolin, Aura та безліч інших. Переглядайте наш каталог та обирайте.
Якщо ж маєте сумніви щодо вибору, ми завжди готові безкоштовно вас проконсультувати!
Звертайтеся у будь-який зручний для вас час!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін