095 861 55 55
096 150 150 4
0

Видалення старої фарби від стін

Для видалення старої фарби зі стін, ви можете використовувати наждачний папір або шпатель. Іноді не обійтися без спеціальних заходів, щоб видалити фарбу. Ми ж, однак, розповімо вам, як ефективно позбутися від старої фарби з мінімальними зусиллями.

Видалення фарби - коли це буде необхідно?

Зачистка старої фарби - не найприємніше і далеко не найпростіше заняття. Іноді, однак, необхідне. Відшаровування фарби повинні бути видалені, в іншому випадку нова фарба не буде добре прилипати до стін. Ми розповімо, як це зробити.

Покриття слід видалити, якщо воно не тримається на стінах. Це часто відбувається з емульсійними фарбами, які застосовувалися на підготовленій неналежним чином поверхні. В результаті, коли ми хочемо покрити їх новим шаром фарби, попередній починає відлущуватися. Проблема може також виникнути в разі використання масляної фарби або іншого глянсового покриття, до якого нова фарба не прилипне. Такі покриття можна видалити шорстким наждачним папером.

Щоб видалити фарбу зі всієї поверхні стіни, у нас є вибір з кількох простих методів:

  • Акрилову фарбу легко змити звичайною теплою водою після перших хвилин нанесення, але із-за наявних у ній домішок з часом можуть виникнути труднощі з її видаленням.
  • Старе покриття можна видалити за допомогою спеціального хімічного розчину. Нанесіть цей розчин рівномірним шаром на потрібну поверхню, причому, розподіляти її потрібно тільки в одному напрямку. Зробити це можна за допомогою валика або плоскої малярської кисті. Залиште стіни на годину для розм'якшення фарби. Тоді можна починати видаляти стару фарбу шпателем чи щіткою з металевим ворсом. Важливо: даний розчин досить токсичний, тому обов'язково одягніть рукавички!
  • Також стару фарбу можна видалити за допомогою спеціального будівельного фену, який у короткі терміни часу здатен сильно розігріти поверхню до такої міри, що фарбу можна буде легко видалити скребком або шпателем.

Вдалих Вам ремонтів! А якщо Вам потрібна нова високоякісна фарба для стін, купити її можна тут.

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін