095 861 55 55
096 150 150 4
0

Для чого потрібен покрівельний герметик

Герметиком називають будівельні матеріали, чия основна мета полягає в тому, щоб заповнити та приховати різні неприємні щілини в стінах, підлозі або на стелі. В той же час, через свої особливі властивості, висохша маса захищає від проникнення вологи, а також від попадання в отвори і щілини різноманітних маленьких об'єктів та сміття. 

Який герметик варто обрати

За останні роки надзвичайно популярним став акриловий герметик. Без цього універсального будівельного матеріалу не обходяться жодні сучасні стройки, капітальні або косметичні ремонти. Часи, коли для остаточного доведення потрібно було використовувати виключно цементну стяжку, шпаклівку або алебастр вже минули. Тепер абсолютно нові можливості відкриті перед нами і дає нам їх икористання спеціалізованого герметика. Тому, будучи одним з відомих на українському ринку інтернет-магазинів лакофарбових матеріалів  «Фарбалак®» пропонує вам найкращий вибір різноманітних герметиків (акрилові, силіконові та багато інших) від провідних брендів та за розумною ціною! Наша продукція супроводжується 100% контролем якості, тож ви можете сміливо звертатися до нас!
Крім того, ми завжди готові проконсультувати вас, допомогти у виборі та своєчасно доставити ваше замовлення у будь-який куточок нашої держави!

Варто також знати: основними рисами практично всіх видів герметиків є:

  • хороша і надійна адгезія до всіх матеріалів;
  • еластичність і пластичність;
  • опір до високих температур і різних атмосферних явищ;
  • висока екологічність як для людей, так і для навколишнього середовища.

Хоча майже усі герметики і хваляться цими властивостями, але на ринку , на сьогоднішній день, їх різноманітність просто вражає. І отже, для того, щоб зробити правильний вибір, ви повинні бути знайомими з цим матеріалом більш ретельно.

Читайте також нашу статтю "Як застосовувати акриловий герметик".

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін