095 861 55 55
096 150 150 4
0
10 позицій

Антикоррозийные краски по металлу

Антикорозійні фарби по металу

Сучасний будівельний ринок здатний запропонувати покупцям великий вибір різних фарб для обробки металів. У зв'язку з цим у кожного з нас часто виникають питання щодо вибору фарби для металу. Ми ж рекомендуємо Вам відомі та якісні фарби від світових виробників, які вже користуються популярністю не тільки в Україні, але й в Європі!

Улюблені марки фарб по металу:

Антикорозійні фарби Zip-Guard

Продукція "Zip-Guard" незмінно користується шаленою попитом у кожного майстра. Утворене цими фарбами покриття характеризується відмінною зносостійкістю. Також ці фарби чудово переносять вплив масел і навіть жиру.

Антикорозійні фарби Hammerite

Дане покриття можна наносити навіть на поверхні з іржею. При цьому не потрібно попередньо вчищати та грунтувати поверхню. Фарби Хамерайт однаково добре підходять як для чорного, так і кольорового металу. Вони бувають абсолютно різних кольорів. Як результат, кожен з нас легко знайде потрібний колір.
Крім іржі, дане покриття можливо наносити на поверхні, пофарбовані практично будь-якими складами, окрім бітумнихі або порошкових сумішей. Як висновок, слід зазначити, що нестача в Hammerite тільки одна. Це їх висока вартість, але вона себе виправдовує!

Купити антикорозійні фарби по металі в інтернет-магазині "Фарбалак"

У нашому інтернет-магазині "Фарбалак" Ви можете придбати високоякісні антикорозійні фарби по металі від світових виробників за доступними цінами! У нашому каталозі Ви знайдете 2 найкращих бренди даних фарб: Zip-Guard і Hammerite, які вже давно стали улюбленцями в світі. При необхідності, у нас Ви можете замовити товар з доставкою додому по всій території України. Звертайтеся до нас, ми із задоволенням допоможемо Вам у виборі та проконсультуємо з будь-яких питань, що стосуються нашої

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін