095 861 55 55
096 150 150 4
0
10 позицій

Валики

Малярські валики

При плануванні живопису кімнати, потрібно забезпечити себе якісними інструментами для фарбування. На ринку, ви можете отримати багато типів кистей, валиків і спеціального обладнання, що використовуються для малювання.

Інструменти малювання - валики та їх типи.

Малярські валики застосовуються для нанесення структурних декоративних штукатурок і фарб. Надають легку шорсткість поверхні. Зроблені валики, в основному, з товстої плетені вовняні ролики, що дозволяють швидко охопити більшу частину стіни. Можна використовувати їх в першу чергу для фарбування середньої щільності, проте вони не придатні, наприклад, для масляних фарб і лаків. Валики дозволяють досить рівно нанести шари фарби, що не так легко зробити, використовуючи, наприклад, малярські кисті. Тип валика повинен бути обраний залежно від субстрату, який повинен бути пофарбований. Використання валиків також дозволяє домогтися різних ефектів фарби, такі як «апельсинової кірки» або «Агнець». Їх приріст залежить від довжини і розташування щетинок на валику.

Купити якісні валики недорого можна в інтернет-магазині лакофарбових матеріалів "Фарбалак"

На нашій сторінці Ви можете недорого купити малярські валики від таких відомих виробників, як: Anza і Harris. Інтернет-магазин лакофарбових матеріалів "Фарбалак" пропонує кращі ціни на валики з доставкою по усій Україні: Харків, Одеса, Київ, Маріуполь, Черкаси, Кривий Ріг, Запоріжжя та інші міста. У нас також можна не тільки купити малярські валики, а й прочитати або залишити відгуки, або задати питання про ці та інші товари.

Звертайтесь до нас, наші спеціалісти неодмінно проконсультують та допоможуть Вам у виборі валика для Ваших потреб та фінансових можливостей!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін