095 861 55 55
096 150 150 4
0
26 позицій

Деревозащитные средства

Засоби для захисту деревини

На будівельному ринку матеріали з деревини завжди користувалися чималим попитом. Цьому можна знайти пояснення. Адже дерево характеризується підвищеною легкістю і міцністю, що чудово впливає на людський організм, так як цей матеріал - екологічно чистий.

Однак деревина - це частина безперервного кругообігу в природі і тому її руйнування настає внаслідок природніх причин, таких, як вплив шкідливих комах і ультрафіолетове випромінювання.

Деякі з цим проблем можна позбутися. Найчастіше грибки з'являються тоді, коли конструкції з дерева розміщуються в місцях, де є затхле повітря і підвищена вологість. Цей фактор чудово впливає на ріст і розвиток різноманітних грибків. Грибки роблять дерево сірим або синім, іноді жовтоватого або ж коричневого кольору.

Від початкової поразки синява дерево не руйнує, проте створює живильне середовище для грибків, які здатні зруйнувати його. Тому про спосіб позбуття цього краще задуматися одразу. У теплі пори року, при зведенні будинків з брус або колод дуже часто виникають проблеми із збереженням первинного вигляду колод і брусових стін через те, що дерево є підходящим живильним середовищем для грибків та комах. Однак проблеми, які з'являються від комах, не такі значні, як проблеми, що заподіює грибок.

Для захисту деревини від виникнення грибка, варто обробляти елементи, які регулярно піддаються впливу природних факторів спеціальними хімічними засобами. Якщо ж дерев'яна конструкція постійно в контакті з опадами або грунтом, то варто застосувати спеціальні антисептики.

Купити деревозащитниє кошти високої якості можна в інтернет-магазині "Фарбалак"

Інтернет-магазин "Фарбалак" пропонує засоби для захисту деревини від світових виробників: Pinotex, Belinka, Aura Wood і Boritex - антисептики для дерев'яних будинків, лазень, альтанок та інших споруд з дерева, лікувальні антисептики, грунтовки та інше. Звертайтеся до нас і придбайте надійний захист для деревини за розумні гроші!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін