095 861 55 55
096 150 150 4
0
11 позицій

Кисті

Малярська кисть - незамінний інструмент

Перед тим, як розпочинати фарбувати стіни, приготуйте собі майстерню: усі необхідні інструменти для малювання. Щоб підготувати грунт вам потрібно, в першу чергу, малярські скребки або шпатель (для усунення дефектів у стінах). Для досягнення затирки швів на стінах, вам потрібні будуть наждачний папір або спеціальна сітка. Як вибрати тип валика та кисті? їх вибирають залежно від розміру області, яку Ви хочете пофарбувати.

Інструменти малювання - кисті та їх типи

Можна виділити кисті різної щільності і типу, а також різної форми. Вузькі кисті, як правило, використовуються для обробки поверхні, покриття фарбою у важкодоступних місцях. Малярські кисті широко використовуються для забарвлення великих приміщень, таких як: стіни, меблеві фасади та інше. Для фарбування важкодоступних місць кисті повинні бути вигнуті. Завдяки тому, що вони мають довгу ручку і щетинки, розташовані під прямим кутом, вони дозволяють більш точно наносити живопис на криволінійні поверхоні.

Купити якісну малярську кисть недорого можна в інтернет-магазині лакофарбових матеріалів "Фарбалак"

Малярська кисть - це один з найбільш використовуваних малярських інструментів, від якості якого безпосередньо залежатиме якість фарбувальних робіт, клеєння шпалер. Незручний або невірно підібраний інструмент, за відгуками, не тільки не виправдає свою ціну, але і зможе затягнути ремонт або обробку приміщення. В Україні досить багато виробників пропонують купити різноманітні кисті, проте спираючись на відгуки, можна зрозуміти відмінності того чи іншого товару, побачити його плюси і мінуси.

Наш інтернет-магазин "Фарбалак" пропонує Вам якісні малярські кисті від відомих світових виробників (Anza і Harris) та забезпечить зручні умови доставки в Київ, Львів, Харків та інші міста і регіони країни. Звертайтесь до нас, будемо раді вам допомогти!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін