095 861 55 55
096 150 150 4
0
2 позицій

Клеї для стін

Купити клей для стін 

Елегантні шпалери можуть бути унікальним доповненням до будь-якої кімнати, але невідповідність клею може зіпсувати весь ефект. Таким чином, ми пропонуємо Вам ефективні клеї для приклеювання настінних матеріалів, які Вас не підведуть. Завдяки хорошій початковій липкості наших клеїв шпалери не будуть зісковзувати, робота стане набагато коротшою і Ви отримаєте просто вражаючий результат.
Ми запрошуємо Вас ознайомитися з нашим каталогом, де Ви знайдете якісні клеї для стін від відомих світових виробників. 

Звертайтесь до нас, Вас приємно здивують наші ціни!

Кожен, хто хоч раз робив ремонт, використовував клей для поклейки шпалер, адже на сьогоднішній день це один з найпоширеніших способів оздоблення стін. Тому, є сенс витратитися і купити якісний товар. Наші клеї Eskaro та Casco володіють високою силою зчеплення, вони стійкі до вологості і перепадів температур. Також вони прості у застосуванні, наносити їх легко і абсолютно безпечно для здоров'я.

Як правильно приклеїти шпалери на стіни:

- Підготовка основи
Старі шпалери повинні бути вилучені. Потім вам потрібно перевірити якість підкладки. Пропуски, отвори і тріщини повинні бути вирівняні - поверхня повинна бути гладкою, чистою, сухою.

- Перевірка шпалери.
Переконайтеся, що немає ніяких виробничих дефектів.

- Підготовка клею
Будь ласка, підготуйте клей у відповідній кількості, відповідно до інструкцій на упаковці. Перед застосуванням клей добре розмішують. Під час нанесення клею в приміщенні не повинно бути занадто холодно або жарко.
Пам'ятайте, правильно підібраний клей зробить Ваші шпалери на стіні не тільки красивими, але протягом тривалого часу вони будуть служити Вам вірно. Тож, обирайте нашу продукцію та будьте упевнені, результат порадує і Вас!

- Приступайте до роботи.

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін