095 861 55 55
096 150 150 4
0
7 позицій

Краски для минеральных фасадов

Купити фарбу для мінеральних фасадів

Яка б наша квартира не була хороша і естетична, час від часу необхідно оновлювати колір стін. Незалежно від якості, протягом багатьох років, кожен колір змінює відтінок, лущеться або просто брудниться. Крім того, зовнішні стіни будинку кожні кілька або, принаймні, один раз на десять років повинні бути перефарбовані. В кінці кінців будинок - наша вітрина.

Фарби для мінеральних фасадів дуже не просто підібрати. Стіни, насправді піддаються багатьом шкідливим погоднім умовам, таким як: зливові дощі, сніг мороз, інтенсивне випромінювання сонця і забруднення повітря, особливо якщо ви живете в промисловому районі. На що ж звертати увагу при виборі фарби для фасаду?

Напевно, багато людей при виборі фасадна фарба опираються в основному колір, але колір повинен бути обраний не тільки з точки зору естетики, але, перш за все, його тип повинен відповідати типу штукатурки. На жаль, іноді ми не знаємо, що стіни оброблені штукатуркою або фарбою, що для них, у цій ситуації найкраще використовувати універсальні фарби - акрилові або силіконові.

Акрилова фарба для мінеральних фасадів може бути застосована і на забарвлених і нефарбованих поверхонях, адже вони дуже стійкі до бруду - акрилова фарба має здатність до самоочищення. Силіконові фарби також володіють високою стійкістю до забруднень і погодних умов, а покриття добре "дихає" і менш розсмоктується. Підходять для мінеральних фасадів і бетону.

Яку б фарбу Ви не потребували, або якщо у Вас є сумніви щодо вибору, працівники нашого інтернет-магазині "Фарбалак" неодмінно допоможуть Вам у виборі та проконсультують щодо усіх питань. У нас можна купити високоякісні фарби для мінеральних фасадів від надійних світових виробників за розумні гроші!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін