095 861 55 55
096 150 150 4
0
35 позицій

Краски для стен и потолков

Як обрати фарби для стін і стель

На українському ринку вже є широкий вибір фарб для стін і стель. Емульсії для декоративного розпису інтер'єру можна купити не тільки в професійних магазинах красок або будівництва, але і в звичайних супермаркетах. Але, при купівлі відповідної фарби для стіни краще звернутися до фахівця, який скаже, що потрібно шукати при її виборі.

Топ-якість набули акрилові латексні фарби, адже вони стійкі до стирання і вологи. Завдяки їм, ми будемо в змозі насолоджуватися насиченими кольорами довше. Ціна хорошої якісної фарби для інтер'єру не найнижча, але це гарантія для тривалого її служіння.

При виборі фарби, багато що залежить від того, який ефект ви хочете досягти. Адже добре відомо, що за допомогою правильно обраних кольорів фарби, ми можемо успішно змінити оптично сучасний інтер'єр, візуально збільшити або зменшити кухню чи вітальню.

Колір фарби для Вашого приміщення також в значній мірі залежить від обраного стилю. Кожен стиль характеризує свій колір. Для модерн мінімалізму виберіть білу, чорну або червону фарбу для стін і стель. Людям, які цінують мир і класику варто звернути увагу на відтінки коричневого, жовтого, зеленого або бежевого кольору; в той час як ті, які полюбляють стилі поп або глазурі - на яскраві, цікаві та оригінальні кольори. Нещодавно повернулася мода на користь класичного білого. Фарби в цьому кольорі вибирають люди, які цінують елегантність та вишуканість. Білі стіни на кухні та у вітальні стають все більш популярними.

Купити якісні фарби для стін та стель в інтернет-магазині "Фарбалак"

Часто ми не розуміємо, той факт, що кольори так чи інакше впливають на наш настрій. Ми ж пропонуємо Вам якісні фарби від світових виробників, що збережуть колір вашого приміщення на довгий час. У нашому каталозі представлені фарби для стін та стель таких брендів, як: Aura, Sadolin, Eskaro, Alpina та інші. Вони добре підійдуть для покраски спальні, вітальні, кухні, дитячої кімнати чи ін. Звертайте в інтернет-магазин "Фарбалак" та купуйте високоякісні фарби для стін та стель за вигідними цінами!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін