095 861 55 55
096 150 150 4
0
7 позицій

Лаки на основе воды

Купити лаки на водній основі

Лаки на основі води використовують для покриття дерев'яних підлог, дерев'яних виробів і конструкцій. Вони утворюють прозору захисну плівку, що здатна підкреслити текстуру дерева. Серед найвідоміших та найнадійніших брендів лаків на водній основі без запаху по праву вважають Synteko, Last n Last, Zip-Guard. Саме їх Ви можете купити в нашому інтернет-магазині лакофарбових матеріалів "Фарбалак", до того ж, за доступною ціною!

Звертайтесь до нас, ми із задоволенням проконсультуємо та допоможемо Вам у виборі!

Деревину, завдяки своєму неповторному шарму і стилю, часто застосовують і всередині, й ззовні будинку. Якщо Ви маєте бажання зберегти дошки фасаду або мебелі в красивому стані протягом багатьох років, необхідно відповідно дбати про них. Одним із таких способів є лакування.

Вибір лаку залежить від призначення елементів, які ми будемо фарбувати. Для дерев'яних підлог рекомендується використовувати лаки на водній основі.

Водні лаки бувають двох видів: однокомпонентні та двохкомпонентні. Однокомпонентні лаки на водній основі по міцності трішки поступаються двокомпонентним, які виробляють на основі чистого поліуретану і мають максимально високий сухий залишок, відповідно і міцність. Наносити лаки на водній основі досить зручно валиками або пензлями.

Переваги лаків на основі води:

  • безпечні у плані загоряння,
  • майже повна відсутність запаху,
  • можливість нанесення декількох шарів за один день.

Недоліки:

  • менш стійкі до хімічно агресивних речовин,
  • вимагають частішого нанесення засобів по догляду.

Порада: якщо після завершення роботи у Вас залишився лак, тоді слід обов'язково герметично закрити ємність з ним... так як за декілька годин (ніч попереду) поверх лаку утвориться кірка (лак почне висихати), яку Ви замучитесь вибирати, а спроба розмішати цю плівку, в надії, що вона розчиниться (вона не розчиниться!), призведе до того, що Ви просто викинете цю порцію лаку...

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін