095 861 55 55
096 150 150 4
0
14 позицій

Лаки на основе растворителя

Купити лаки на основі розчинника для дерев'яної підлоги

Такі лаки відрізняються від лаків на водній основі наявністю запаху, але при цьому мають високу зносостійкість. Якщо вам потрібен міцний лак для покриття дерев'яних підлог, звертайтесь до нас. Інтернет-магазин лакофарбових матеріалів "Фарбалак" пропонує Вам широкий асортимент лаків на основі розчинника від відомих світових брендів Sadolin, Synteko, Eskaro та інші.  Саме ці фірми відзначаються високою якістю і користуються попитом в усьому світі.

Купити лаки на основі розчинника за доступною ціною можна тут.

Обробка дерев'яної підлоги лаком на основі розчинника забезпечить Вам потрібний захист!

Зважаючи на усі свої корисні властивості, деревина потребує додаткового захисту від вологи, мікроорганізмів та інших шкідливих факторів. І лаки на основі розчинника можуть забезпечити такий захист. Сам по собі лак прозорого кольору. Кольоровий лак можна віднести до глянцевих фарб.
Після того, як Ви покриєте підлогу лаком на основі розчинника, на ній утвориться своєрідна плівка. Ця плівка тверда, водонепроникна і стійка до стирання, а також не пошкоджується внаслідок використання миючих засобів. Тож надійний захист Вам забезпечено!

Якщо Ви шукаєте міцний лак для покриття підлог у прохідних кімнатах, житлових і громадських приміщеннях, то варто звернути увагу на двокомпонентний лак на основі розчинника. Другий компонент лаку - це закріплювач, що надає перевагу лаку, роблячи його надійним та довговічним. Закріплювач здатний миттєво вступити в реакцію з лаком, завдяки чому створюється досить стійке покриття. Існують також однокомпонентні лаки для покриття підлоги, вони популярні завдяки своїй практичності і міцності, прості у застосуванні, але менш міцні, ніж двокомпонентні. Їх використовують для приміщень з невеликою відвідуваністю людей. Вибір чималий... Проте ми із задоволенням допоможемо Вам зробити правильний вибір, враховуючи Ваші потреби та фінансові можливості. Звертайтесь до нас та робіть вигідні покупки за розумні кошти!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін