095 861 55 55
096 150 150 4
0
4 позицій

Масла для пола

Навіщо використовувати масло для дерев'яної підлоги?

Будь-яка підлога потребує хорошого догляду, тоді вона прослужить Вам довгий час. Багато людей нехтують цим обов'язком, хоча він не вимагає неймовірного обсягу роботи, або використання дорогих хімікатів. На ринку існує широкий асортимент продукції по догляду для дерев'яної поверхні. Є різні типи масел для дерева: для ретельного очищення і засоби для щоденного догляду.

Ця обробка приносить багато відчутних переваг. Насамперед, масло - це природний матеріал, який не містить будь-яких шкідливих хімічних речовин, не випромінює запах під час нанесення. Легко чиститься і відновлюється, і приносить природний гарний вигляд деревині. Під охороною поверхня з маслом ні в чому не поступається лакованій поверхні. Деревина захищена від зовнішніх факторів у тій же мірі, і додатково зберігає природний вигляд.

Купити масло для дерева за доступною ціною можна в інтернет-магазині "Фарбалак"

Інтернет-магазин лакофарбових товарів "Фарбалак" пропонує Вам якісні масла для дерева від відомого світового бренду Synteko за доступними цінами. Даний товар вже неодноразово використовувався нашими клієнтами та відмінно служив та проходив випробування часом. Тож ми впевнено можемо рекомендувати масло Синтеко та гарантувати його якість. Отож, звертайтесь до нас та замовляйте масло для дерева вже сьогодні ( доставка по усій території України). Наші спеціалісти неодмінно нададуть Вам консультації та допоможуть обрати підходящий варіант саме для Вас.

Ми рекомендуємо використовувати масла для дерева, якщо Ви хочете підкреслити унікальний колір і структуру деревини.

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін