095 861 55 55
096 150 150 4
0
9 позицій

Монтажные клеи

Який монтажний клей обрати

В даний час, ринок пропонує дуже великий вибір монтажних клеїв, які мають широкий спектр застосування і діяльності. Використання і робота розчину залежить в першу чергу від вмісту хімічних компонентів і основного компонента, який заснований на склад продукту.

Якщо вам потрібно використовувати клей для делікатних поверхонь (наприклад, елементів з полістиролу або ізоляційних панелей), виберіть клей, який має низьку концентрацію розчинника, так, щоб не пошкодити підключені елементи. Клеї, що складаються в основному з розчинника, відрізняються тим, що після повного висихання є дуже гнучким. Тим не менш, нанесення великої кількості клею важко видалити.
Все частіше і частіше використовуються клейові розчини на водній основі. Ці клеї не містять розчинників і їх запах не так дратує і не такий шкідливий. Їх легко видаляти - просто зібрати вологою тканиною. Однак слід пам'ятати, що зменшити кількість клею можливо тільки до тих пір, поки він ше не висох повністю, адже тоді він стає стає водонепроникним і його дуже важко видалити. Клеї, що складаються з води, набагато м'якіші, тому вони не викликають знебарвлення і пошкодження суглобових поверхонь. Ці клеї, як правило, білого кольору, і, таким чином, ідеально підходять для склеювання, наприклад, пінополістиролових елементів. Після повного висихання, клей може бути пофарбований з зовнішньою поверхнею.

Будь ласка, зверніть увагу, що поверхня, на якій ми будемо застосовувати монтажний клей повинна бути ретельно очищеною і знежиреною. Хороша якість клею впливає на те, що об'єднання навіть дуже нерівної поверхні або предметів не вимагає використання прокладок під тиском, що підтримують клини.

Хороший монтажний клей є той, який створює гнучкий після затвердіння, міцний сполучний матеріал. Якщо ми склеюємо гіпсокартон, клей повинен бути додатково стійким до впливу вологи та зміни погодних умов. Вибір хорошого якісного клею впливає на подальний результат!

Купити якісний монтажний клей можна в інтернет-магазині "Фарбалак"

Широкий асортимент високоякісних монтажних клеїв від світових виробників пропонує вам інтернет-магазин "Фарбалак". У нас Ви знайдете клей від таких виробників, як: Casco, Titebond за доступними цінами. Ці фірми вже давно гарно зарекомендували себе на сучасному світовому ринку, тож результатом робіт з ними Ви неодмінно будете задоволені! Звертайтесь до нас та дешево купуйте якісний монтажний клей!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін