095 861 55 55
096 150 150 4
0
1 позицій

Полиуретановые лаки и краски

Поліуретанові лаки та фарби

Хоча поліуретанові лаки та фарби використовуються вже досить довгий час, вони досі вважаються передовими технологіями, тому що за останній час мало що просунулось в напрямках розробки більш прогресивних лакофарбових матеріалів. Їх широко застосовуються в будівельній промисловості, тож знайти їх дуже легко. Питання лише в тому, де ж купити якісний товар, який служитиме Вам довгий час?

Купити якісні та недорогі поліуретанові лаки та фарби можна в інтернет-магазині  "Фарбалак"

Інтернет-магазин лакофарбових матеріалів "Фарбалак" пропонує Вам поліуретанові лаки та фарби від надійного та добре відомого виробника AkzoNobel. Лаки та фарби цієї фірми вже довгий час користуються попитом у світі та довели свою надійність і нашим клієнтам.
Звертайтесь до нас, та купуйте якісний товар за вигідною ціною!

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з поліуретановими фарбами і лаками. Виготовляються вони сертифікованими за суворими європейськими стандартами, тож висохлі поліуретанові покриття - це повна відсутність будь-якої токсичності і абсолютна безпека для життя та здоров'я. Основними компонентами таких матеріалів є поліоли, синтезовані на основі речовин, що використовуються для алкідних лакофарбових матеріалів. Це пояснює чому ціна на поліуретанові матеріали відносно низька.

Застосовують поліуретанові фарби та лаки, в основному, для обробки деревини усередині приміщення. Союз дерева з поліуретаном може виявитися однією з найкращих комбінацій. Результат роботи виходить досить красивий і по довговічності набагато перевищує результати від традиційних лаків та фарб. Проте, слід зазначити, що наносити їх можна тільки на деревину, яку рівномірно і повністю просушили. З вологою деревиною у Вас нічого не вийде навіть із поліуретановими фарбами.
Обирайте поліуретанові лаки та фарби, та насолоджуйтесь красою та довговічністю власного дому чи офісу!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін