095 861 55 55
096 150 150 4
0
2 позицій

Рідкі цвяхи

Купити рідкі цвяхи

Купити недорого якісні рідкі цвяхи можна в інтернет-магазині лакофарбових матеріалів "Фарбалак". Наші рідкі цвяхи від відомого світового бренду Liquid Nails неодмінно стануть і Вам чудовим помічником, а Ваш ремонт приємним заняттям. Цей матеріал користується попитом за границею і вже став улюбленцем і серед вітчизняних покупців.

У нашому каталозі Ви знайдете товар та детальний опис до нього, а якщо у вас виникнуть питання, наші спеціалісти із задоволенням проконсультують Вас та допоможуть у виборі.
Звертайтесь до нас та обирайте якісний товар за доступною ціною!

Що таке рідкі цвяхи та як ними користуватися

Рідкі цвяхи - це вид будівельного клею з високою силою зчеплення різних матеріалів і декоративних елементів, здатний витримати досить великі нагрузки. Основу такої суміші становить каучук синтетичного походження і різні полімери.
На просторах вітчизняного ринку рідкі цвяхи з'явилися в середині 90-их і з тих пір є незамінним помічником у будівельній сфері.

Головним їх плюсом є те, що вони не здатні зруйнувати покриття. Адже ми так не хочемо зіпсувати стіни після закінчення ремонтних робіт, шурупами для годинників.
Ними також можна приклеїти гіпсокартони, вироби зі скла і металу, дерево, кераміку, метал, цегляні конструкції, полістирол та ін... Рідкі цвяхи здатні з'єднати воєдино навіть ті матеріали, які щільно прилягати одне до одного не здатні.

Але рідкі цвяхи існують різного призначення, тому, обираючи читайте інформацію на упаковці або проконсультуйтесь з продавцем. Деякі з них використовуються для пластика і їх не слід застосовувати в приміщенні з підвищеною вологістю. Є й такі, що"не бояться" вологи, мають високу міцність, підходять для будь-якого матеріалу і т.д.

Важливо: не рекомендується проводити за допомогою рідких цвяхів монтаж конструкцій з вологого і сирого дерева.

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін