095 861 55 55
096 150 150 4
0
4 позицій

Средства по уходу за полами

Засоби по догляду за підлогами

Дерев'яна підлога - це вже улюблений вибір протягом багатьох років, яка прослужить Вам довгі роки, за умови, що ви піклуєтеся про неї належним чином. Належний захист і просочення сировини повинні забезпечувати шар лаку, олії або воску. Адже кожного дня вона піддається стиранню, подряпинам, а також шкідливому впливу бруду і води.

Дерев'яна підлога в будинку: як вибрати правильні засоби по догляду

Слід мати на увазі, що дерев'яні підлоги у вашому домі вимагають різного догляду та використання спеціальних препаратів. Що дуже важливо, дошки можна чистити і змащувати лише тими засобами, які призначені для деревини. Невідповідність того чи іншого засобу може принести більше шкоди, ніж користі, так що ви повинні використовувати спеціальні препарати для догляду за цим типом підлогового покриття, у тому числі масла і спеціальні мила.

Купити якісні засоби по догляді за підлогою по доступній ціні можна в інтернет-магазині "Фарбалак"!

Наш інтернет-магазин лакофарбових матеріалів "Фарбалак" пропонує Вам хороший вибір високоякісних засобів по догляду за будь-якого виду підлогами від відомих світових виробників за розумною ціною. Вже досить довгий час, одним з найулюбленіших виробників засобів для догляду за підлогами не лише в Україні, але й у світі по праву вважається відомий бренд Synteko. Ми ж пропонуємо своїм клієнтам саме ці засоби та можемо гарантувати, що результат неодмінно Вас порадує. Перш ніж пропонувати наш товар клієнтам, ми особисто його випробували та переконалися у високій якості. Тож, якщо Ви дбаєте про інтер'єр вашого дому та, зокрема, за підлогами у ньому, звертайтесь до нас! Ми неодмінно проконсультуємо Вас щодо будь-якої нашої продукції та допоможемо у виборі!

Доставка товару можлива у будь-який куточок України!

 

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін