095 861 55 55
096 150 150 4
0
2 позицій

Шпаклевки для древесины

Купити шпаклівку для деревини

Купити шпаклівку від світових та надійних виробників можна в інтернет-магазині лакофарбових матеріалів "Фарбалак". Ми пропонуємо Вам шпаклівки відомої фірми Synteko за доступною ціною, а також безкоштовні консультації та допомогу у виборі продукції. Звертайтесь до нас та обирайте високу якість за розумними цінами!

Шпаклівки для деревини застосовуються для закладення дрібних вибоїн, відколів чи тріщин. Вони являють собою спеціальну мастику. Деревину можна шпаклювати після закладення смоляних кишень і сучків, перед шліфуванням, глибокі дефекти шпаклюються декілька разів до повного висихання попереднього шару. Після висихання усіх деталей, можна приступати до шліфування. Шпаклюють також і дрібні вм'ятини, адже це дозволить вирівняти поверхню матеріалу, який ми обробляємо.

Шпаклівки для заповнення швів в дерев'яній підлозі: які обрати?

Шпаклівки для деревини використовують з метою заповнення пустоти, щілин, отворів від цвяхів чи будь-яких інших інших дефектів деревини. Якщо дерев'яна підлога потребує фарбування, зашпатльовані місця необхідно обробити наждачним папером, і фарба при її нанесенні приховає шпаклівку. Якщо ж на підлогу планується наносити морилку, такі латки залишаться на виду. У цьому випадку застосовуйте підфарбовану шпаклівку, колір якої не відрізняється від кольору деревини.

Шпаклівка для деревини на лаковій основі розводиться, при необхідності зчизчають розріджувачем для лаку або ацетоном. Водну шпаклівку змивають водою. Також існують шпаклівки на алебастровій основі, вони мають вигляд порошку, який перед використанням потрібно розбавити з водою. Якщо Ви вагаєтесь у виборі, ми із задоволенням підкажемо та допоможе у виборі!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін