095 861 55 55
096 150 150 4
0

Фарба для металу Hammerite гладка глянсова

Антикоррозийные краски по металлу - Фарба для металу Hammerite гладка глянсова
Опис Підходить для нанесення на іржаві фарбовані і нефарбовані раніше поверхні з чорних металів.
Характеристирка:

Фарба Hammerite випускається трьох видів: молоткова, гладка (глянсова), гладка (напівматова) містить активні антикорозійні добавки (фосфат цинку). Захищає метал від корозії протягом 8 років. Утворює зносостійке і еластичне покриття, стійке до перепадів вологості і температур усередині і зовні приміщень. Посилено силіконовими добавками для створення додаткового бар'єру проти вологи і грязі. Покриття стійке до дії побутових хімікатів і короткочасної дії моторного палива і масел. Лише фарби Hammerite мають лускату структуру, яка перешкоджає проникненню кисню і води до металу. Продукт швидко висихає на поверхні, завдяки цьому подальший шар фарби може бути нанесений через 4-6 годин. Тому вся робота може бути завершена за один день.

Сфера застосування 
Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Підходить для нанесення на іржаві фарбовані і нефарбовані раніше поверхні з чорних металів. Заздалегідь використавши спеціальний грунт Special Metals Primer, фарбу можна наносити на оцинковану сталь, поверхню, що гальванізується, поверхні з кольорових металів (оцинкованих, алюмінієвих) і пластик твердої фактури. Рекомендується для фарбування гаражних воріт і обгороджувань, водостічних труб, жолобів, поручнів, флагштоків, садового інструменту і механізмів, садових меблів, елементів декоративної обробки і тому подібне Фарба сумісна з більшістю лакофарбовими покриттями (акрилових, уретанових, алкіді, кремнійорганічних і ін.), за винятком матеріалів на бітумній основі. Не підходить для фарбування поверхонь, що знаходяться під водою.
Розбавлення 
Нанесення кистю: розбавлення не потрібне. Нанесення валиком: для першого шару розбавити в співвідношенні не більше 1 частини Розчинника і Очистітеля Hammerite на 10 частин фарби. Для наступного шару розбавлення не потрібне.
Технічні дані 
Склад - Модифікована смола алкіду 
Розчинник - Суміш вуглеводнів і кетону 
Розчинник - Розчинник і очисник Hammerite 
Сухий залишок ( за об'ємом)  - 46% 
Щільність - 1,00 кг/л 
Робочі інструменти - Кисть, валик, розпилювач 
Час до нанесення наступного шару -  не Менше 4х годинника 
Термостійкість покриття - До 80°С товщина мокрої плівки, що Рекомендується, - 200 мкм товщина сухої плівки, що Рекомендується, - 70 мкм 
Витрата на один шар - До 10 м/л 
Термін і умови зберігання - 2 роки при t° від +5°С до 30°С
 

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін