095 861 55 55
096 150 150 4
0

Акрилова фарба для стін Emerald Interior Latex Acrylic

Краски для стен и потолков - Акрилова фарба для стін Emerald Interior Latex Acrylic
Опис Фарба і грунтовка в одному. Володіє винятковою довговічністю, стійкістю до зносу, миття і тертя.
Характеристирка:

Перевагу Шервін-Вільямс - це лідерство на світовому ринку ЛФМ завдяки передовим технологіям, еко логічно чистого виробництва, новітніх розробок і ексклюзивним матеріалам. Контроль якості Шервін-Вільямс сертифікований стандартом ISO 9001:2001. Продукція Sherwin-Williams відповідає найвищим стандартам екологічності, особливо найменування з маркою GreenSure.
Продукція Шервін-Вільямс відповідає сертифікаційним вимогам США та України. Завдяки своїй екологічності та відповідно до санітарно-епідеміологічному висновку фарби і емалі Шервін-Вільямс рекомендуються для застосування в дитячих, освітніх, лікувально-профілактичних установах (школи, дитячі сади, лікарні тощо).

Високі показники фарби Emerald Interior Acrylic Latex при очищенні поверхні, не допускає лиснючих плям в результат аналізу високоінтенсивної очищення щіткою і миючими засобами. Фарба Емеральд також має прекрасний зовнішній вигляд і відмінно блокує сліди від водних протікання і наявних на поверхні плям. Висока адгезія до більшості поверхонь. Містить антимікробні добавки які пригнічують зростання цвілі і грибка на поверхні фарби.

Сфера застосування

Фарба для різних умов: віталень, комерційних приміщень та офісів, ресторанів, нових житлових і багатоквартирних будинків. Ідеально підходить для всіх приміщень, де потрібне высокоустойчивое миється покриття, у тому числі спальні, їдальні, кухні і дитячі кімнати.

Технічна інформація

Витрата: 33 - 38 кв. м./галон. (1л. на 8-10 кв. м.)

Час висихання, при 23°С і 50% вологості повітря: на відлип: 1 год. Для нанесення другого шару: 4 години. Час висихання на дотик і до нанесення наступного шару залежать від температури, вологості повітря і товщини лакофарбової плівки.

Температура займання: Ні.

Блиск: 0 - 5 одиниць при 85°. Матовий.

Тип сполучного: стирол-акриловий.

VOC: <50 г / л, 0,42 фунт / галон. Відповідно з 40 CFR 59,406 і SOR/2009-264, S. 12

Сухий залишок: 41 ± 2%

Вага твердих речовин: 58 ± 2%

Вага одного галона: 5,31 кілограма.

 

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін