095 861 55 55
096 150 150 4
0

Фарба для стель Sherwin-Williams Eminence

Краски для стен и потолков - Фарба для стель Sherwin-Williams Eminence
Опис Для фарбування стель в сухих приміщеннях житлового типа, включаючи суспільні установи
Характеристирка:

Фарба Sherwin-williams Eminence - вініл-акрилова фарба для внутрішніх робіт на водній основі преміум класу. Sherwin-williams Eminence розроблена спеціально для фарбування стель, дозволяє отримати абсолютно матову екстрабілу поверхню. Володіє високою світлостійкістю  (92%) і прекрасними малярними характеристиками.

Гарантія якості на весь термін експлуатації.

Фарба Sherwin-williams Eminence володіє кращими серед фарб для стель малярними якостями, сприяючими здобуттю однорідною, з низькою мірою блиску барвистої плівки, що допомагає приховати дрібні дефекти підстави на великій стельовій плоскості. Це покриття з високою криючою здатністю і формулою, що самогрунтующейся, дає можливість проводити роботи фарбування в один шар при повторному ремонтному фарбуванні, поверх будь-якого барвистого покриття у хорошому стані, або двошарове фарбування без використання грунту при роботі по обшивальних листах для внутрішніх робіт (ГВЛ, ГКЛ, СМЛ і так далі) і дереві. Sherwin-williams Eminence  гарантує досконалу якість обробки стель у поєднанні з ефективністю, забезпечуючи вищий показник покриваності і економічності порівняно з конкурентними продуктами. Покриття розроблене з врахуванням вимог по фарбуванню сухих і помірно вологих приміщень. Продукт вироблений в рамках тих, що перевищують сучасні регулюючі екологічні вимоги і стандарти і відрізняється низькою емісією летких органічних сполук

Використання  

Наносити при температурі повітря не нижче +8°С. Фарба не вимагає розбавлення; але при необхідності, можна додати до 10% води від загального об'єму банки.

Стінні блоки, штукатурка, гипсокартон, дерево, композитні матеріали, пластик: грунт + один-два шари фарби. Наприклад, перший шар грунт Multi Purpose Latex Primer (Мульті Пурпоуз Латекс Праймер) або Loxon Conditioner (Локсон Кондиціонер) + один-два шари фарби Eminence (Еміненс). Раніше фарбовані поверхні: грунт + один шар фарби Eminence (Еміненс) або два шаруючи фарби без грунту.  

Інструмент: Синтетичні кисті, малярний валик, краскопульт того, що безповітряного розпиляло з наконечником

Технічні дані  

Склад речовини: Вініл-акрил  

Колір: яскраво-білий.  

Покриваність (витрата): 8,6 – 9,8 м2/л. (32–38 м2/галлон). При товщині мокрого шару 4 милий. (101,6 мкм) і висохлого шару 1,2 милий. (30,4 мкм)  

Час висихання при 25С і відносній вологості 50%:  

Висихання «до відлипання» 1 години  

Повне висихання (для нанесення другого шару) через 4 години.  

Степінь глянцю: 0–5 одиниць під кутом 85 (глибоко-матова).  

Температура займання: Не запалав.  

Тонування лише з з використанням системи Blend-a-color Sherwin Williams

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін