095 861 55 55
096 150 150 4
0

Фарба Sherwin Williams Duration Home для внутрішніх робіт

Краски для стен и потолков - Фарба Sherwin Williams Duration Home для внутрішніх робіт
Опис Акрилова тиксотропна фарба для внутрішніх робіт. Антибактеріальна, містить речовини, що пригнічує зростання цвілі
Характеристирка:

Фарба Sherwin Williams Duration Home - це краща акрилова матова тиксотропна фарба для внутрішніх робіт, що розроблена на основі останніх наукових досягнень і інновацій, володіє безпрецедентно високою стійкістю до миття, подряпин і пошкоджень. Завдяки особливій формулі не дозволяє грязі проникати під покриття, що дозволяє легко видаляти плями з поверхні. Володіє низьким вмістом летких органічних сполук і дуже слабким запахом. Антибактеріальна, містить речовини, що пригнічує зростання цвілі і що уповільнюють розвиток бактерій на поверхні. Висока опірність до вицвітання. Призначена для нанесення на наступні поверхні: штукатурку, гипсокартон, шпалери під фарбування, древесноволокністиє плити, цегельну і кам'яну кладку, метал і пластик, для забарвлення труб, опалювальних приладів і батарей з нагрівом до 80°С. Це покриття преміум класу відповідає стандарту Greensure компанії Sherwin-williams, що говорить про високий рівень екологічної чистоти в сукупності з високими технічними і експлуатаційними характеристиками продукту. Навіть з матової фарби змиваються плями від кетчупа, губної помади, сліди від фломастера 

Гарантія якості на весь термін експлуатації.

Використання  

Наносити при температурі повітря не нижче +8°С. Фарба не вимагає розбавлення.  Стінні блоки, штукатурка, гипсокартон, дерево, композитні матеріали, пластик, метал, камінь, цегельна кладка: грунт + два шаруючи фарби. Наприклад, перший шар грунт Multi Purpose Latex Primer  (Мульті Пурпоуз Латекс Праймер) або Loxon Conditioner (Локсон Кондиціонер) + два шаруючи фарби Duration Home (Дюрейшн Хоум).

Інструмент: Синтетичні кисті, малярний валик з довжиною ворсу 9.5–12.7 мм, краскопульт того, що безповітряного розпиляло з наконечником 0,38 – 0,48 мм.

Технічна характеристика  

Витрата: в середньому 10 м2/л при товщині сухої плівки 40.6 мкм. 

Сухий залишок: 53+/-2% 

Міра глянцю: матова, напівмат 

Упаковка: 1 галон (3.78 л.), 1 кварта (0.95 л) 

Маса в галоні: 4.9 кг 

Звязуюча речовина: стирол-акрил 

Колір: колеруємиє бази: біла і глибока, яскраво-біла. 

Час висихання: 1 година "на відлипання", 4 години для нанесення другого шару.

 

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін