095 861 55 55
096 150 150 4
0
'>Полиуретановые лаки и краски
 • Дисперсионные клеи ПВА
 • Красители (бейци, морилки)
 • Лакокрасочные материалы
 • Деревозащитные средства
 • Антикоррозийные краски по металлу
 • Покрытия для деревянных полов
 • Клеи, герметики, жидкие гвозди
 • '>Рідкі цвяхи
 • Монтажные клеи
 • Як правильно приклеїти шпалери на стіни:

  - Підготовка основи
  Старі шпалери повинні бути вилучені. Потім вам потрібно перевірити якість підкладки. Пропуски, отвори і тріщини повинні бути вирівняні - поверхня повинна бути гладкою, чистою, сухою.

  - Перевірка шпалери.
  Переконайтеся, що немає ніяких виробничих дефектів.

  - Підготовка клею
  Будь ласка, підготуйте клей у відповідній кількості, відповідно до інструкцій на упаковці. Перед застосуванням клей добре розмішують. Під час нанесення клею в приміщенні не повинно бути занадто холодно або жарко.
  Пам'ятайте, правильно підібраний клей зробить Ваші шпалери на стіні не тільки красивими, але протягом тривалого часу вони будуть служити Вам вірно. Тож, обирайте нашу продукцію та будьте упевнені, результат порадує і Вас!

  - Приступайте до роботи.

 • '>Клеї для стін
 • Герметики
 • Малярный стеклохолст и стеклообои
 • Декоративні штукатурки
 • Малярські інструменти
 • Новости

  Необходимые инструменты для покраски стен

  Необходимые инструменты для покраски стен

  Удаление старой краски со стен

  Удаление старой краски со стен

  Как выбрать краску для стен

  Как выбрать краску для стен

  Какой цвет краски подобрать для интерьера вашего дома

  Какой цвет краски подобрать для интерьера вашего дома

  Для чего нужен кровельный герметик

  Для чего нужен кровельный герметик

  Расходы на ремонт квартиры. Как и зачем планировать расходы

  Расходы на ремонт квартиры. Как и зачем планировать расходы

  Как применять акриловый герметик

  Как применять акриловый герметик

  Для чего нужна грунтовка

  Для чего нужна грунтовка

  Белый цвет в интерьере - универсальный и всегда модный

  Белый цвет в интерьере - универсальный и всегда модный

  Как покрасить потолок

  Как покрасить потолок

  Покраска стен. Несколько идей для цвета стен в гостиной

  Покраска стен. Несколько идей для цвета стен в гостиной

  Порядок работ по комплексной реконструкции дома

  Порядок работ по комплексной реконструкции дома

  Как покрасить стены самостоятельно

  Как покрасить стены самостоятельно

  Как выбрать хорошее деревозащитное средство

  Как выбрать хорошее деревозащитное средство

  Лак для паркету на водній основі Last n Last 1500

  Лаки на основе воды - Лак для паркету на водній основі Last n Last 1500
  Опис днокомпонентний уретановий лак для дерев'яної підлоги на водній основі
  Характеристирка:

  Лак Lnl-1500 Commercial Grade Waterborne Wood Floor Finish промисловий однокомпонентний уретановий лак Last n Last 1500 для дерев'яної підлоги  на водній основі містить оксид алюмінію, що додає фінішному покриттю додаткову зносостійкість і міцність; антибактеріальну формулу «Microban®». Завдяки тому, що формула «Microban®» упроваджується до складу покриття, вона ніколи не змивається, забезпечуючи надійний захист від бактерій, мікробів, цвілі протягом всього терміну служби фінішного покриття. Лак містить присадку проти УФ-ізлученія, що уповільнює пожовтіння від дії сонячного світла. За рахунок цього фінішне покриття надовго зберігає свій насичений колір.   Лак Last n Last 1500 безпечний для довкілля, має слабкий запах, швидко висихає і легко очищається. Лак Last n Last 1500 – це найкращий вибір серед всієї промислової групи лаків, розроблений спеціально для професіоналів. Рекомендується використовувати для внутрішніх робіт в житлових приміщеннях.Це чудове фінішне покриття забезпечує максимальний захист і володіє безпрецедентними властивостями:

  • відрізняється високою зносостійкістю
  • підвищеною стійкістю до стирання
  • чудовою стійкістю до хімікатів 
  • містить оксид алюмінію містить 
  • інноваційну формулу «Microban®» не містить поперечні зв'язки 
  • 15 років гарантії якості

  Встановлено, що на незахищеній поверхні кількість бактерій може збільшуватися удвічі кожні 20 хвилин. Бактерії розмножуються в брудних місцях, на поверхні із залишками органіки. Absolute Coatings пропонує серію антибактеріальної продукції Last•n•last, до складу якої входить спеціальна інноваційна формула Microban®. Особливістю такої продукції є те, що  на фінішній поверхні покриття відсутні бактерії, тобто Ви захищені від мікробів 24 години в добу 7 днів в тиждень. Фомула Microban® перешкоджає виникненню бактерій, мікробів, цвілі на фінішній поверхні покриття, не даючи йому покриватися плямами. Вся продукція, створена на основі формули Microban®, прошла всілякі види лабораторного тестування і хімічного аналізу, і є абсолютно безпечною для людини. Крім того, ефективність формули Microban® підтвердилася 20, 000 тестів, які проводилися в більш ніж 27 незалежних лабораторій по всьому світу.

  Фізичні властивості:  

  Колір: молочно-біла  (після висихання - прозорий)   

  Питома вага: 1.035 кг/л 

  Сухий залишок: 32 ± 1 % 

  Леткі компоненти: не перевищує 275 г/л 

  Степінь глянцю: глянсова, напівглянсова, матова 

  Витрата: 37-41.8 м2/галлон 

  Мінімальна температура використання: мінімум +18°С  

  Заморожування-розморожування: нестабільний 

  Час висихання: При  температурі +25°С і  відносній  вологості 50% на “відлипання” через 1 годину Між нанесенням першого і другого шарів повинно пройті мінімум 2 години. Лак повністю отвердіває і досягає остаточної зносостійкості протягом двох тижнів. Килими можна стелити не менше чим через 2 тижні.

  Технологія використання: 

  Підготовка поверхні. Перш ніж наносити лак на всю поверхню, протестуйте його на невеликій ділянці. Підготовка нових або недавно відшліфованих підлог/деревянних поверхонь.  Перш ніж наносити лак, підготуйте поверхню. Прошліфуйте, використовуючи шліфувальну сітку #150 або наждачний папір.  Помітите поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню вологою ганчіркою, що не залишає ворсу. Підготовка заздалегідь лакованої підлоги або дерев'яних поверхонь. Видалити старий лак.  Переконаєтеся, що на поверхні підлоги немає воску і жиру. Далі слідуйте рекомендаціям по підготовки нової поверхні. Якщо лак складно видалити, прошліфуйте робочу поверхню дисковою машиною #150, наждачним папером #180 або шліфувальною сіткою. Помити поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню  вологою ганчіркою, що не залишає ворсу. Для вказаного типа поверхні рекомендується наносити 2-3 шару лаку.

  Нанесення

  Механічно розмішайте вміст банки. Дайте речовині осісти протягом 10 хвилин. Здійснюйте нанесення в добре вентильованій кімнаті за допомогою нейлонової кисті, синтетичного апплікатора для водорозчинних покриттів. Уникайте попадання прямих сонячних променів.  У подовжньому напрямі, починаючи від вихідної стінки, виливайте лак на підлогу у формі смуги шириною 15-20 див. Намагайтесь наносити лак по напряму зростання деревних волокон. Використовуючи заздалегідь зволожений апплікатор або кисть, розтягніть смугу лаку по підлозі до протилежної стінки. Наносите кожен новий шар паралельно попередньому. Якщо натискатимете на апплікатор (кисть) дуже сильно або наносити дуже швидко, лак розбризкуватиметься. Пропущені ділянки необхідно негайно закрашувати. Про шліфуйте поверхню наждачним папером #150 або #180 в проміжку між нанесенням першого і другого шарів. Потім ретельно очистите поверхню. Між нанесенням першого і другого шарів повинно пройті мінімум 2 години.  Нанесення лаку товстим шаром, висока вологість, погана вентиляція можуть збільшити час висихання.  Якщо між нанесенням першого і другого шарів прошло 24 години, поверхню рекомендується прошліфувати. Термін служби лакового покриття залежить не лише від догляду за ним, але і від товщини шару лаку. Тому необхідно стежити за тим, щоб шар лаку був достатнім.

  Нанесення на морену поверхню. Рекомендується перевірити адгезію лаку «Last•n•last 1500»  до морилки іншого виробника. Рекомендується поєднувати лак  «Last•n•last 1500»  і морилку «Last•n•last Classic Wood Stain». Морена поверхня повинна висохнути протягом 24 годин. Переконаєтеся, що поверхня повністю висохла, перш ніж розкриватимете її лаком.

  Передзвоніть мені
  Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін