095 861 55 55
096 150 150 4
0

Лак для паркету Last n Last 700а на водній основі

Лаки на основе воды - Лак для паркету Last n Last 700а на водній основі
Опис Лак розроблений за технологією, що сполучає масло і воду. Рекомендується використовувати для внутрішніх робіт в житлових приміщеннях
Характеристирка:

Лак Last n Last 700-а виготовлений на основі унікальної 100% уретановій технології, що сполучає масло і формулу води. Завдяки цьому фінішне покриття відрізняється неймовірною міцністю, красою і забезпечує тривалий захист для всіх видів дерев'яної полови. До складу лаку входить оксид алюмінію, що додає поверхні бездоганну зносостійкість. Завдяки тому, що антибактеріальна формула «Microban®»  упроваджується до складу покриття, вона ніколи не змивається, і забезпечує надійний захист від бактерій, мікробів, цвілі протягом всього терміну служби фінішного покриття. Наносити лак просто, він не вимагає розчинника. Лак відрізняється чудовою стійкістю до хімікатів. Лак Last•n•last 700-а - це продукт нового покоління у виробництві лакофарбної продукції, розроблений за технологією, що сполучає масло і воду.  Рекомендується використовувати для внутрішніх робіт в житлових приміщеннях.

Встановлено, що на незахищеній поверхні кількість бактерій може збільшуватися удвічі кожні 20 хвилин. Бактерії розмножуються в брудних місцях, на поверхні із залишками органіки. Absolute  Coatings  пропонує серію антибактеріальної продукції Last•n•last, до складу якої входить спеціальна інноваційна формула Microban®. Особливістю такої продукції є те, що  на фінішній поверхні покриття відсутні бактерії, тобто Ви захищені від мікробів 24 години в добу 7 днів в тиждень.

Фомула Microban® перешкоджає виникненню бактерій, мікробів, цвілі на фінішній поверхні покриття, не даючи йому покриватися плямами. Вся продукція, створена на основі формули Microban®, прошла всілякі види лабораторного тестування і хімічного аналізу, і є абсолютно безпечною для людини. Крім того, ефективність формули Microban® підтвердилася 20, 000 тестів, які проводилися в більш ніж 27 незалежних лабораторій по всьому світу.  

Гарантія від виробника 7 років.

Фізичні властивості:  

Колір: жовтувато біла  (після висихання - прозорий)          

Питома вага: 1.02-1.04 кг/л 

Сухий залишок: 30 ± 1 % 

Леткі компоненти: не перевищує 275 г/л 

Степінь глянцю: глянсова, напівглянсова, матова 

Витрата: 46.5-51 м2/галлон 

Мінімальна температура вживання: мінімум +18°С  Заморожування-розморожування: нестабільний 

Час висихання: при температурі +25°С і відносній вологості 50% на “відлипання” через 1 годину

Між нанесенням першого і другого шарів повинно пройті мінімум 2 години. Лак повністю отвердіває і досягає остаточної зносостійкості протягом двох тижнів. Килими можна стелити не менше чим через 2 тижні.

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін