095 861 55 55
096 150 150 4
0

Необхідні інструменти для фарбування стін

Ви хочете заощадити гроші на фарбуванні, роблячи роботу самостійно? Ви вибрали колір фарби, але все ж ви стоїте перед вибором інструментів? Перед фарбуванням, краще не догадуйтесь, а прочитайте, що вам потрібно і як ефективно покрити стіни.

Малярський валик

Валик - прекрасний інструмент, щоб пофарбувати великі площини: стіни та стелі.
Обираючи валик, пам'ятайте: чим більша поверхня, тим ширшим повинен бути валик. Обирайте інструмент з довгою ручкою, якщо не дотягуєтесь до того чи іншого місця.
Проте, валики не відрізняються тільки по ширині і діаметру, але і довжиною щетинок. Наприклад, для щільних фарб і забарвлення гладких поверхонь підходять великі вали з щетинами короткої довжини.

Кисть

Незважаючи на популярність валиків досі часто використовуються традиційні кисті. Проте, вони вимагають деякого досвіду. Спеціальна техніка малювання дозволить уникнути утворення смуг на стіні фарбою. Як правильно малювати? Великі площі буде зручніше фарбувати товстою кистю, з довгою ручкою, тому що її можна буде стійко утримувати, проте кисть, при цьому, слід тримати паралельно підлозі.
Якщо вам потрібно пофарбувати віконні рами, рейки або дрібні деталі, використовуйте маленькі кисті з плоскими щетинками.

Пістолет-розпилювач

Інструмент для швидкого і легкого розподілу фарби. Завдяки цьому інтрументу можна рівномірно пофарбувати стіни і уникнути різноманітних розводів. Однак недоліком пістолета-розпилювача є більші затрати фарби, ніж при користуванні кисті або валика.

Купити малярські інструменти можна в інтернет-магазині «Фарбалак®».

«Фарбалак®» - відмінний вибір для тих, хто шукає малярські інстументи високої якості і за доступною ціною! Переглядайте наш каталог та обирайте. І пам'ятайте, якщо вам потрібна допомога або професійна консультація, ми завжди до ваших послуг!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін