095 861 55 55
096 150 150 4
0

Фарбування стін. Декілька ідей для кольору стін у вітальні

Якщо ви плануєте пофарбувати стіни у вітальні, але досі не визначилися з кольором, тоді ця стаття саме для вас! Ми представляємо фотографії демонстраційних віталень в різних кольорах. Подивіться, як колір впливає на настрій, який надає заспокійливу дію і який стимулює активність.

Короткий посібник з кольорів в вітальні

  • Синій колір - це свіжість, прохолода і чистота. Пам'ятайте, що це один з кольорів холоду так що якщо ви мрієте про затишну вітальню, синій не є найкращим рішенням. Цей колір візуально збільшує приміщення, розслабляє і заспокоює - у  такій вітальні вам буде добре працювати.

  • Помаранчевий - колір оптимістів, що дає нам енегрію. Такий інтер'єр викликає атмосферу тропіків. Помаранчевий добре поєднується з синім, білих (у його компанії він здається ще теплішим), з холодним зеленим. Деякі відтінки оранжевого дуже інтенсивні, тому їх варто використовувати виключно в додатках приміщення.

  • Кольори природи - бежевий, чорний, сірий - дають відчуття безпеки та сприяють роботі і концентрації. На їх фоні чудово виглядають яскраві помаранчевий або червоний відтінки.

  • Зелений - розслабляючий колір, що має заспокійливу дію на нервову систему, покращує функцію легенів і кровообіг. Це символ надії, волі, життя. У вітальні можна використовувати різні відтінки, усі вони відмінно скрасять кімнату.

  • Жовтий колір має багато різних відтінків, він дуже позитивний, прикрасить інтер'єр навіть у похмурий день. Особливо такий варіант рекомендується для інтер'єру, де погане освітлення. Проте з використанням цього кольору слід бути обережним, якщо він використовується в надлишку, то може дратувати. Жовтий колір також покращує травлення і апетит, а тому ідеально підходить для їдальні. Добре виглядає в поєднанні з білим, зеленим або синім, сірим.

  • Червоний - сильно стимулює активність і додає енергії. Однак в надлишку може викликати роздратування. Безпечніше використовувати червоний колір в додатках вітальні. Даний колір виглядає цікаво в поєднанні з сірим, приглушеним синім, білим. Для сміливих можна поєднати його з фіолетовим або рожевим.

Сподіваємось дана інформація і фото допомогли вам знайти натхнення і колір для себе. Якщо так, тоді вам залишається лише купити високоякісні фарби для інтер'єру і рушайте вперед до своєї мрії.

Високоякісні лакофарбові матеріали для вашого дому можна купити тут.

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін