095 861 55 55
096 150 150 4
0

Як застосовувати акриловий герметик

Правильне використання однокомпонентного акрилового герметика не вимагає додаткових інструментів і спеціальних знань. Цей продукт не пахне, він не дратує шкіру, тому його можна використовувати навіть без рукавичок та іншого захисного обладнання. Більше того, навіть якщо акриловий герметик потрапить на шкіру, його можна легко змити гарячою водою. Те ж відноситься і до інструментів, які взаємодіють з даною речовиною.

Як правильно використовувати акриловий герметик

Звичайно, необхідно враховувати той факт, що поверхні, на котрих ми можемо використовувати акриловий герметик, бувають різними. Наприклад, якщо герметик використовується у ванній кімнаті, перед використанням води, необхідно почекати затвердіння верхнього шару герметика, в іншому випадку він просто розмажеться і змиється. Хоча для ванної кімнати все ж рекомендується використовувати силіконовий герметик - він хвалиться довговічністю, термостійкістю і він не гідрофобний! Для інших приміщень все ж варто обрати акриловий.
Перед використанням акрилового герметика, поверхню потрібно зачистити, знежирити і висушити. Сам герметик потрібно наносити тонким шаром за допомогою спеціального будівельного пістолета. А якщо він у відрі або в тюбику, то використовувати його потрібно за допомогою підручних засобів.

Процес полімеризації (тобто затвердіння) відбувається в два етапи. Спочатку з'являється на поверхні плівка, яка, хоча і сильна, але може легко пошкодитись, цей етап триває 1-3 години (в залежності від умов навколишнього середовища). Другим кроком є ​​процес, який може зайняти кілька днів. Тоді не рекомендується торкатися до нанесеного шару і не піддавати його впливу вологи.

Купити акриловий герметик високої якості і за доступною ціною можна в інтернет-магазині «Фарбалак®»

В інтернет-магазині «Фарбалак®» ви знайдете лакофарбові матеріали від найкращих світових брендів, а головне за розумною ціною! У нашому каталозі є й акрилові герметики: просто обирайте та замовляйте, ми ж у свою чергу доставимо ваше замовлення  у будь-яке місто України, в максимально короткі терміни часу. 

Звертайтесь до нас у зручний для вас час!

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін