095 861 55 55
096 150 150 4
0

Як пофарбувати стелю

Вибір фарби для стель залежить від нашого рішення, чи хочемо ми пофарбувати стелю в білий або інші кольори. Для такого завдання слід використовувати матові продукти, які обмежують ефект відбиття світла і створення відображень. У цьому випадку ми рекомендуємо фарби Sadolin, Eskaro чи, наприклад, Sherwin-Williams.

Перед тим, як почати малювати стелю, завжди перед використанням продукту, будь ласка, читайте інструкцію, що міститься в технічному паспорті або на упаковці.

Готуємо стелю до фарбування

Переконайтеся, що поверхня чиста і неушкоджена. Будь-яке забруднення буде мати негативний вплив на адгезію до підкладки.
Попередня обробка з правильним продуктом допоможе вам заощадити час і гроші. Крім того, правильно загрунтована поверхня набагато краще "приймає" фарбу, яка, в свою чергу, гарантує тривалий хороший зовнішній вигляд.

Оптимальна температура для забарвлення інтер'єру становить 5 - 25 °С. Відносна вологість повітря в приміщенні не повинна перевищувати 80%.

Матеріали та інструменти для фарбування повинні бути хорошої якості, адже і від них в значній мірі залежить кінцевий результат.

Коли стеля підготовлена до фарбування, підберіть необхідні інструменти (пензлики і валики різних розмірів.) і підготуйте заздалегідь обрану за кольором фарбу. Зазвичай її розбавляють холодною водою в пропорції 10 до 1, цю рідину потрібно ретельно перемішати. Перед початком робіт продукт повинен бути ретельно вимішаний. Обов’язково варто прочитати інструкцію по застосуванню від виробника фарби, вона знаходиться на самому відрі. 

Фарбування починаємо з кутів, використовуючи пензлик або маленький валик, рухаючись в одному напрямку, наприклад, зліва направо, щоб отримати однорідну текстуру. Основний обсяг стелі фарбуємо великим валиком. 
Нанесши перший шар, дайте стелі просохнути як мінімум 4 години (точніше вказано в інструкції). Другий шар варто наносити при денному світлі за вже знайомою технології. Після висихання фарби, уважно огляньте стелю на наявність непофарбованих ділянок. У разі потреби, пофарбуйте ще раз, не забуваючи про недофарбовані місця...

Відразу після завершення, забезпечте достатню вентиляцію і провітріть приміщення, поки запах не зникне. 

Купити якісні фарби для стелі та усі необхідні інструменти за доступною ціною можна тут.

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін