095 861 55 55
096 150 150 4
0

Як пофарбувати стіни самостійно

Вже давно пойшли ті часи, коли було достатньо, щоб стіни були білими, слідкували лише за тим, щоб квартира була акуратною, чистою і естетичною. Сьогодні ми надаємо великого значення деталям, а також кольору. Багато людей вибирають фарбувати своє помешкання самостійно. Не тільки тому, що вони не хочуть витрачати гроші на ремонт житла (адже ціни сьогодні дійсно не дешеві), а тому, що вони хочуть отримувати задоволення від того, що вони зробили це особисто. 
У процесі фарбування стіни немає нічого складного, навіть для тих, хто ніколи ще цього не робив. Проте, є деякі нюанси, про які вам варто знати.

Основні етапи при фарбуванні стін

  1. Підготовка. Перед тим, як нанести фарбу, попіклуйтесь про те, щоб стіни були ідеально чистими і рівними - це позбавить вас від небажаних "сюрпризів", котрі фарба ще більше підкреслить.
  2. Підберіть потрібний колір і правильно розведіть фарбу. Обираючи той чи інший колір, пам'ятайте, що коли фарба висохне вона всеодно стане трішки світлішою. Тому спробуйте, для початку, в непомітному місці на стіні зафарбувати невеличку частину, дати їй підсохнути і подивитися на результат. Якщо результат вас не задовільнить, все ж ви зекономите час і сили. Також не рекомендується розводити фарби водою більше ніж на 10%.
  3. Підготовка до роботи. Спочатку зніміть і заклейте будівельним скотчем усі розетки, вимикачі, зніміть також і плінтуси. Озбройтеся потрібними інструментами: Фарбуючи стіни самостійно, скористайтеся валиком з нитяним ворсом середньої довжини (найкраща ширина - 18-25 см). Такий валик допоможе фарбі гарно потрапити в всі структурні нерівності та поглиблення. Щоб пофарбувати кути і тонкі місця, оберіть кутовий валик або малярні пензлі. 
  4. Фарбуємо стіни. Починати варто з кутів і місць навколо вимикачів і розеток (тут використовуйте кисть). Коли ви це зробили, беріть валик та широкими рухами починайте розгортати фарбу, проходячи кілька разів по одному і тому ж місці. Перший шар можна зробити рідшим, а вже наступний - більш щільним. Перевірте, чи не залишилося непофарбованих ділянок. Емульсію наносьте знизу вгору W-образними рухами. Це позбавить вас потьоків і смуг. Коли фарби на валику вже практично немає, проведіть ним ще раз по поверхні, рівномірно розподіляючи і трішки утрамбовуючи нанесений шар. Таким чином ви ще й знімите надлишки фарби. 

Вдалого вам ремонту!

Купити високоякісні фарби та інструменти для фарбування можна тут.

Передзвоніть мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін